Naše benefity

Sme overeným predajcom na Heuréke

Robíme všetko preto, aby naše hodnotenie bolo čo najvyššie. Nie vždy sa všetko podarí, ale pre nás je každý zákazník dôležitý, nezáleží na jeho veľkosti.

S vernostným programom ušetríte!

Pripravili sme si pre Vás vernostný program. Za každých 10 eur s DPH získa každý zákazník 1 bod. Pri jednotlivých nákupoch si môžete tieto body uplatňovať a tým získať zľavu na objednaný tovar.

Hodnota 100 bodov = 1 eur s DPH.

Pri registrácii na www.stitkovace.sk od nás získate automaticky 5 bodov.

Body sa Vám pripíšu na Vaše konto ihneď ako bude Vaša objednávka vybavená a body môžete uplatiť až pri ďalšej objednávke.

Predávame to čo potrebujete

Nie je umenie predať lacno, dôležité je predať to čo zákazník reálne potrebuje. Tak aby nekupoval niečo čo reálne nevyužije. Preto vždy ponúkneme len to čo využijete pre vašu prácu.

To čo je skladom je vážne skladom

Ak u nás vidíte, že máme tovar skladom, tak to jasne znamená, že to vieme chytiť do ruky, zabaliť a poslať.

Aj to čo nemáme na webe vieme ponúknuť

Keďže predávame rôzne značky a vy neviete nájsť niečo čo sa reálne dá od nich kúpiť, stačí poslať dopyt. A my spracujeme ponuku špeciálne pre Vás.

Štítky a tlačiarne na mieru

Ak neviete nájsť vhodný rozmer štítku či tlačiarne z našej ponuky, tak vyrábame aj štítky na mieru a k nim dodávame špeciálne tlačiarne. Štíky sú robené na zákazku a kalkulujú sa podĺa spotreby a minimálneho odberného množstva.